Rektorka UVLF medzi nominovanými na Slovenku roka 2016 - Aktualizované

Rektorku UVLF v Košiciach prof. MVDr. Janu Mojžišovú, PhD., nominovali na Slovenku roka

   Rektorka UVLF v Košiciach prof. MVDr. Jana Mojžišová, PhD., bola nominovaná na Slovenku roka v kategórii Veda a výskum čitateľskej ankety Slovenka roka. Anketa je organizovaná týždenníkom Slovenka v spolupráci s Rozhlasom a televíziou Slovenska a Slovenským národným divadlom.

   Ôsmy ročník ankety, nad ktorým prevzal záštitu prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska, sa začal 15. 2. 2016, keď bolo na tlačovej konferencii v bratislavskom hoteli Devín predstavených 28 nominantiek v ôsmich kategóriách – Biznis a manažment, Umenie a kultúra, Médiá a komunikácia, Veda a výskum, Vzdelávanie a podpora mladých talentov, Zdravotníctvo, Šport a Charita.

   „Najprv som bola prekvapená, potom som tomu nemohla uveriť, ale dnes to považujem za jednu z najvýznamnejších udalostí vo svojom profesionálnom živote. Vďaka patrí organizátorom tejto ankety, ktorí takýmto spôsobom zviditeľňujú slovenské ženy a ich prínos vo všetkých oblastiach nášho spoločenského života,“  reaguje rektorka UVLF v Košiciach na svoju nomináciu.

   O víťazkách v jednotlivých kategóriách rozhodnú diváci a poslucháči RTVS a čitatelia týždenníka Slovenka formou SMS hlasovania, kupónov a prostredníctvom internetového hlasovania na stránkach www.slovenkaroka.sk a www.zenskyweb.sk. Na základe čitateľského a diváckeho hlasovania aj rozhodnutia nominačnej komisie bude vyhlásená Absolútna víťazka – Slovenka roka 2016. Tak, ako v minulých rokoch, i tentoraz bude udelené Mimoriadne ocenenie za celoživotný výnimočný prínos pre Slovensko

   Galavečer, na ktorom budú vyhlásené výsledky ankety Slovenka roka 2016, sa uskutoční 5. júna 2016 v historickej budove SND a v priamom prenose ho odvysiela Jednotka RTVS o 20.20 hod.

   Vyjadriť svoju podporu a dať pani rektorke hlas môžete až do 2. júna na stránke http://www.slovenkaroka.sk/hlasovanie/, alebo poslaním SMS na číslo 7508 v tvare SR(medzera)14. 

Archív: 
0