Výhodné balíky vstupeniek pre zamestnancov a študentov na ART FILM FEST 2016

Vážení zamestnanci a študenti univerzity!

   Začiatkom tohto leta sa Košice stanú mestom najznámejšieho filmového festivalu na Slovensku – Art Film Festu. Toto významné kultúrne podujatie má za cieľ priblížiť návštevníkom to najlepšie z domácej i medzinárodnej filmovej tvorby a podporiť záujem o kvalitnú kinematografiu.

   Keďže má mesto Košice nesmierne silný divácky potenciál najmä v študentoch stredných a vysokých škôl, rozhodli sme sa pre vás pripraviť zvýhodnené balíky vstupeniek. Predaj toho prvého začína už v nedeľu 14. februára a potrvá do 31. marca.

   Cinepass ,,R“ si po registrácii na stránke http://cinepass.sk/aff budete môcť zakúpiť všetci, ktorí ste držiteľmi karty ISIC, ITIC a Euro26. Výhodou tohto cinepassu je okrem úvodnej ceny 15 eur aj to, že si na ňu môžete vopred rezervovať až tri predstavenia súčasne. Po začiatku rezervovaného predstavenia sa vám uvoľní v systéme miesto na ďalšiu. Rezervácie je pritom možné realizovať na vybrané filmové predstavenia v akomkoľvek predstihu po zverejnení oficiálneho programu a spustení rezervácií. Výhodou cinepassu je aj to, že ak jej držiteľ rezerváciu nemá, s platným cinepassom má nárok na vstup na vybranú projekciu v prípade, že to bude kapacita sály umožňovať v čase 5 minút pred začiatkom danej projekcie.

   Individuálny prístup pre tých z vás, ktorí nemajú ITIC kartu: Po registrácii na stránke http://cinepass.sk/aff zašlete žiadosť o poskytnutie zľavy na Cinepass „R“ na skoly@artfilmfest.sk. Registrácia je možná od 14.2.2016 do 14.3.2016. Po potvrdení, že ste zamestnancom univerzity, vám bude aktivovaná zľava a budete si  môcť zakúpiť Cinepass  „R“  za cenu 15 eur.

   Po 31. marci sa bude cena s blížiacim termínom festivalu zvyšovať, ale ako študenti a zamestnanci univerzity môžete do 15. mája stihnúť ešte zakúpenie Cinepassu ,,N“ za zvýhodnenú cenu 23 eur.

   Rezervácie samotných filmov budú spustené niekoľko dní pred začiatkom festivalu, súčasne so zverejnením oficiálneho programu 24. ročníka Art Film Festu. Platné budú počas celého festivalu v dňoch 17. – 25. júna 2016.

   Veríme, že táto ponuka vás zaujme a uvidíme sa v čo najväčšom počte nielen na filmových predstaveniach, ale aj na iných podujatia a workshopoch, ktoré v Košiciach chystáme.

   Všetky dôležité informácie nájdete na oficiálnej stránke festivalu www.artfilmfest.sk.

 

Za organizačný tím

Rudolf Biermann

Generálny manažér  AFF

Archív: 
0